Monitor Minor Telefondan Kaldırma – Silme (Nasıl Kaldırılır)

Monitor Minor Telefondan Kaldırma – Silme (Nasıl Kaldırılır)

Monitor Minor, gelişen teknolojinin insanların ihtiyaçlarına cevap vermek için sunmuş olduğu özel bir ürün olarak ifade edilebilir. Bu ürün, tamamen gizlilik üzerine geliştirilmiştir ve başta telefon dinleme olmak üzere çok sayıda farklı işlemi yapabilme yeteneği vardır. Bu bakımdan insanların yaşam kalitelerini direkt olarak etkilediği söylenebilir.

Günümüzde mobil cihazların kullanımında ciddi bir artış vardır. Söz konusu artışın bir sonucu olarak günlük yaşamda önemli kolaylıklar meydana geldiği gibi bir takım dezavantajlar da meydana gelmiştir. Özellikle çocukların gizli bir şekilde farklı insanlarla iletişim kurabilmesi, insanların eşlerini ya da sevgililerini kolaylıkla aldatabilmesi bunlardan bazılarıdır. Monitor Minor, bu tür olumsuzlukların tespit edilmesini sağlamak için geliştirilmiştir.

Monitor Minor Telefondan Kaldırma

Monitor Minor uygulamasını kuran insanlar, bir süre sonra takibi bırakmak isteyebilir. Bunun için yapılması gereken tek işlem, bahse konu yazılımın hedef telefondan kaldırılmasıdır. Fakat bu işlem sanıldığı gibi değildir. Çünkü Monitor Minor, hedef telefona yüklendikten sonra kendisini gizler ve kesinlikle fark edilmez. Ayrıca yüklü olan mobil uygulamalar incelendiğinde, söz konusu telefonun içerisinde bu isimle bir uygulama olmadığı görülecektir.

Monitor Minor telefondan kaldırma için söz konusu uygulamanın hangi isimle hedef mobil cihaza yüklendiğinin bilinmesi gerekir. Bu yazılım mobil cihazlarda “Wifi Service” adı ile görev yapar. Monitor Minor nasıl kaldırılır sorusunun cevabı ise görev yöneticisinden giriş yaparak, bu isimdeki uygulamayı silmektir. Böylece hedef telefondan söz konusu yazılım kaldırılmış olunur ve böylece telefon takip işlemi devre dışı kalır. Sadece 3 dakikada yapılan Monitor Minor kurulumu ile başlayan takip, çok daha kısa sürede yapılan Monitor Minor silme ile son bulmuş olur.

Monitor Minor nasıl kaldırılır sorusunun bir başka cevabı daha vardır. O da mobil cihaza format atılmasından başka bir işlem değildir. Bilindiği gibi format sayesinde hedef mobil cihaz içinde yer alan bütün uygulamalar ve dosyalar silinir. Böylece Monitor Minor silme işlemi de gerçekleşmiş olur. Bu yöntem, teknik detaylarla uğraşmak istemeyenler için son derece önemli bir kolaylık sağlar.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat