Monitor Minor Kurulum

Monitor Minor Kurulum

Monitor Minor kurulum sayesinde insanlar, sevdiklerini yakından takip ederek onları bir takım tehlikelere karşı koruma imkanı yakalamaktadır. Bundan dolayı insanların bahse konu yazılıma olan ilgisi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Başta telefon dinleme olmak üzere çok sayıda farklı işlemi yapan bu yazılım, casus program adıyla da bilinmekte ve insanların yaşamlarını direkt olarak etkilemektedir. Casus yazılım kurulumu, söz konusu programın doğru bir şekilde çalışması ve özelliklerinin tam olarak çalışması adına son derece önemlidir.

Monitor Minor Kurulumu Nasıl Yapılır?

Monitor Minor kurulumu yapmaya başlamadan önce bilinmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Öncelikle bahse konu yazılım sadece Android sisteme sahip telefonlara kurulabilir. Bunun haricindeki sistemlerde çalışması mümkün değildir. Ayrıca kurulum sadece 3 dakika sürer ve fiziki olarak erişim sağlanan telefonlara yapılması gerekir. Bunun haricinde uzaktan casus yazılım kurulumu yapılması söz konusu dahi değildir. Bütün bunların haricinde gerek kurulum öncesinde gerekse de kurulum esnasında tam bir gizlilik sağlanmalıdır. Aksi durumda yazılımın yüklendiği telefonun sahibi bundan haberdar olacak, telefonu kullanmayacak ve yazılım beklentileri tam olarak karşılamayacaktır.

Monitor Minor kurulum işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Hedef telefon gizli bir şekilde ele geçirilir ve ilk olarak Google Chrome tarayıcıdan gizli sekme açılır. (Gizli sekme sayesinde geride hiçbir iz bırakılmaz ve bu da gizliliği tam olarak sağlar.)
  • Açılan gizli sekmede www.androidapk.biz sitesine giriş yapılır.
  • Açılan sayfanın alt bölümlerinde yer alan Monitor Minor indir butonuna basılır ve ilgili uygulama telefona indirilir.
  • İndirilen dosya açılır ve cihazın güvenlik taramalarına karşı kapalı olduğundan emin olunur. Ayarlar bölümünden “Bu kaynağa izin ver” diyerek güvenlik taramaları kapatılır.
  • Uygulama bu aşamadan sonra yüklenilir ve istenilen bütün izinler verilir.
  • Uygulama ilk defa açıldığında lisans sözleşmesi kabul edilir.
  • Sonraki ayarlar, internetteki videodaki gibi yapılır.
  • Son aşamada e-posta ve şifre ile yeni bir kullanıcı oluşturulur.
  • Google Chrome gizli sekme kapatılır ve indirilen dosya silinir.
  • Üye olurken girilen maile gelen aktivasyon mailine tıklanarak üyelik aktif hale getirilir ve böylece yazılım kullanılmaya başlanır.
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat