Monitor Minor İndir

Monitor Minor İndir

Monitor Minor indir, söz konusu yazılımı kullanmanın ilk şartıdır. Bu yazılım, bir mobil uygulamadır ve sadece Android sistemlere sahip olan telefonlarda kullanılabilir. Bilindiği gibi Android sisteminde uygulamalar Google Play Store üzerinden indirilir, fakat Monitor Minor için söz konusu durum geçerli değildir. Çünkü bu yazılım Play Store içinde yer almaz ve bundan dolayı kullanıcıların, yazılımı kendi sitesinden indirmesi gerekir.

Mobil cihazların yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte mobil uygulamalara olan ilgi her geçen gün biraz daha fazla olmuştur. Monitor Minor ise son dönemde geliştirilmiş olup, insanların yaşam kalitelerini direkt olarak etkilemiştir. Bu yazılım ile insanlar sevdiklerini takip edebilmekte, çocuklarının arkadaş çevrelerini öğrenebilmekte, yaşlı anne babalarının kaybolmasını engellemekte, eşlerinin kendilerine ne kadar sadık olduğunu görebilmekte ve buna benzer çok sayıda amacı yerine getirmektedir. Bütün bunların sorunsuz olarak sağlanması için ise Monitor Minor indir işleminin yapılması ve daha sonra da inen yazılımın kurulması gerekir.

Monitor Minor İndir Nasıl Yapılır?

Monitor Minor indir işlemi, yukarıda da belirtildiği gibi farklı bir site üzerinden gerçekleştirilir. İndirme ve gizlilik için şu adımların takip edilmesi yeterli olacaktır:

  • İlk olarak takip edilmek istenen mobil cihaz, gizlice alınır ve şüphe çekilmez.
  • Daha sonra bu cihazdan Google Chrome uygulamasına girilir ve buradan gizli sekme açılır.
  • Gizli sekmedeki adres çubuğuna www.androidapk.biz yazılır ve siteye giriş yapılır.
  • Monitor Minor indir butonuna basılır ve böylece indirme işlemi tamamlanır.

Söz konusu işlemin süresi, internet hızına göre farklılık gösterir. Fakat genel olarak kısa bir işlem olduğunu söylemek yanlış olmaz. Son olarak açılan gizli sekme kapatılmalıdır. Böylece geride hiçbir iz bırakılmamış olacaktır.

Monitor Minor Kurulumu Nasıl Yapılır?

Monitor Minor indir işlemi yapıldıktan sonra kuruluma geçilebilir. Kurulum sadece 3 dakika sürer. Bunun için ilk olarak ayarlar menüsünden dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilmesi gerekir. Bu işlemden sonra Google Play Protect taraması da kapatılmalıdır. Böylece sıradan bir mobil uygulama gibi kurulum yapılabilir. Bu işleme dair internette videolu anlatım da vardır ve bundan da yararlanılabilir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat