Monitor Minor Giriş – CP Monitor Minor

Monitor Minor Giriş – CP Monitor Minor

Telefon dinleme ve takip için geliştirilen Monitor Minor, insanların beklentilerini en üst seviyeden sağlar. Bahse konu yazılım ile insanların farklı sorunları son derece basit bir şekilde çözmesi, bu yazılıma olan ilgiyi her geçen gün biraz daha artırmaktadır. Bu durum ise Monitor Minor giriş işleminin nasıl yapılacağı konusunda bir merak oluşmasına neden olmuştur.

Monitor Minor, arkasında ciddi bir teknolojik altyapı bulunan bir uygulamadır. Bu uygulamanın aktif olabilmesi için söz konusu altyapının devreye girmesi gerekir. Bu da ancak CP Monitor Minor sitesine giriş ile mümkün olur. Bu siteye giriş yapılmadığı takdirde yazılım tam olarak çalışmaz ve beklentileri kesinlikle karşılamaz.

CP Monitor Minor sitesine girmek son derece kolaydır, girişten sonra siteye üye olunması gerekir. Klasik anlamda bir site üyeliğiyle aynı olmamasına rağmen ciddi benzerlikler olduğu söylenebilir. Bundan dolayı insanlar üyelik noktasında herhangi bir sorun yaşamazlar.

Monitor Minor Giriş Nasıl Yapılır?

Monitor Minor, özel olarak geliştirilen bir yazılım olup sadece Android sistemlerde çalışır. Fakat buna karşın Monitor Minor indir işlemi Google Play Store üzerinden değil, farklı bir site (androidapk.biz) üzerinden gerçekleştirilir. Monitor Minor giriş için bu adımların geçilmesi şarttır. Söz konusu adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • Dinlenmek istenen mobil cihaz gizlice ele geçirilir ve Monitor Minor indir işlemi yapılır.
  • Bu işlemden sonra Google Play Protect kapatılır ve dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilir.
  • Bu alamadan sonra Monitor Minor kurulumu gerçekleştirilir.
  • Kurulum sonrasında açılan bölümlerdeki ayarlar, internet üzerinde yer alan videodaki gibi yapılır.
  • Son aşamada sistem tarafından bir kullanıcı adı ve şifre oluşturulması istenir. Bu bilgiler ile CP Monitor Minor sistemine giriş yapılacaktır. Dolayısıyla mail ve şifrenin kaybedilmemesi gerekir.

Yukarıdaki adımları izlediğinizde, sistem tarafından size 24 saat ücretsiz kullanım hakkı verilecektir. Bu süre içinde yazılımı test edebilir ve yazılımın özelliklerini bizzat deneyerek görebilirsiniz. Son olarak Monitor Minor Türkiye distribütörü olan firmamızdan alacağınız paketler sayesinde bahse konu yazılımı istediğiniz kadar kullanma imkanı yakalayabilirsiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat