Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı

Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı

Monitor Minor aktivasyon anahtarı, bu özel yazılımı kullanabilmek için gerekli olan koddur. Bu kod sayesinde insanlar, başta telefon dinleme olmak üzere çok sayıda farklı işlemi rahatlıkla yapabilir ve böylece sevdiklerini dışarıdan gelecek tehlikelere karşı koruyabilir.

Monitor Minor özel olarak geliştirilen bir yazılım olup, insanların beklentilerini en üst seviyeden sağlar. Bahse konu yazılım ile insanlar yaşlı anne babasını, çocuklarını, çalışanlarını ve diğer kişileri takip edebilir. Bu işlem sadece telefon dinleme ile sınırlı değildir. Bahse konu işlem, ilgili yazılımın hedef mobil cihazı ele geçirmesi ve buradan pek çok bilgiyi aktarır. Böylece insanlar, hedef kişinin hemen her hareketini anlık olarak izleyebilir.

Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı Fiyatları

Monitor Minor aktivasyon anahtarı, ilk kurulumdan sonra girilir ve böylece program aktif hale gelir. İlk kurulum yapıldıktan sonra mevcut üyeliğiniz yoksa mail adresiniz ve belirleyeceğiniz şifre ile bir üyelik alabilirsiniz. Daha sonra mailinizin üzerinden yazılımı aktifleştirebilir ve 24 saate kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Eğer daha uzun süre kullanmak istiyorsanız, aktivasyon anahtarı almanız gerekir. Monitor Minor aktivasyon anahtarı fiyatları, genel olarak şu şekildedir:

  • 1 aylık kullanım 199 TL
  • 3 aylık kullanım 349 TL
  • 6 aylık kullanım 599 TL
  • 1 yıllık kullanım 899 TL

Buradan da anlaşılacağı gibi kullanım süresine bağlı olarak ödenmesi gereken rakamda artış meydana gelmektedir. Kullanım süresi arttıkça aylık bazda ödenecek rakamın düştüğünü söylemek mümkündür. Bundan dolayı da uzun süreli olan paketlerin tercih edilmesi daha mantıklıdır.

Monitor Minor Crack

Monitor Minor crack, bu yazılımın korsan olarak kullanılmasını sağlayan özel bir dosyadır. Pek çok programın kaçak olarak kullanımı için crack adı verilen dosyalar geliştirilir. Fakat söz konusu yöntem, Monitor Minor için geçerli değildir. Çünkü bu yazılım, her kullanıcı için ayrı güvenlik ve şifreleme sistemi kullanır. Bundan dolayı kaçak yöntemlerle ilgili yazılımın kullanılması söz konusu dahi değildir. Monitor Minor crack indir gibi linklere inanmamanız, kişisel güvenliğiniz için son derece önemlidir. Aksi takdirde farklı sorunları yaşama ihtimaliniz olduğunu sakın unutmayın.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat